ÜRÜNLER

Gergi Tavan

Dijital Baskılı

Dijital baskılı gergi tavan sistemi ile tavanlar ve duvarlar artık daha şık, daha modern ve daha estetik görünmektedir. Durst HD rho 1000 uv baskı teknolojisi ile gergi tavan üzerine uygulanan baskı solvent içermez.

Genel olarak; konferans salonu, kültür merkezi, sinema salonu, düğün salonu, restoran, sauna ve hamam (SPA), mağazaların iç dekorasyonu, yüzme havuzu, sanat galerileri, otel lobi ve resepsiyon, hastaneler, ve villalar için kullanılmaktadır.  

Transparan

Transparan Gergi Tavan Sistemi aydınlatma için de kullanılmaktadır. Kalitesi denenmiş ve defalarca tecrübe edilmiş ürünleri alanında uzman ekibimizin yönergeleri doğrultusunda seçerek montaj talepleriniz oluşturulmakta ve arzu edilen görselin oluşturulması sağlanmaktadır.

Lake

Lake dokulu gergi tavan kumaşı parlak ve pürüzsüz dokusu ile uygulanan mekana derinlik katar. Parlak dokusu ile daha geniş ve daha şık bir görüntü oluşturur. Özellikle kapalı yüzme havuzlarında, hamamlarda, evlerde, mağazalarda ve bir çok ortak kullanım alanında uygulanmaktadır. Uygulamada kullanılacak olan Lake kumaş markası seçilirken en çok insan sağlığına ve çevreye duyarlılığına dikkat edilmektedir.