ÜRÜNLER

Metal Asma Tavan

Clip-In

600×600 mm ebatlaında Alüminyum-Galvenize sac plaka Omega profillere geçmeli olarak bitişik nizamda yanyana monte edilmektedir. Plakaların birleştiği yerlerde ince derz çizgileri halinde karolaj oluşmaktadır. Montajı kolay ve hızlı olup metal asma tavan sistemi üstüne kolay müdahale edilmesine imkan verir.

Lay-On

Lay-On Metal Asma tavan sistemi oturmalı olarak tabir edilen sistemdir.  T15, T24, T15 kanallı ve T24 kanallı taşıyıcılara, aluminyum ya da galvaniz plakaların üstten serbest oturtulması ile oluşturulur. Bu sistemde taşıyıcılar görünmektedir. Tüm paneller birbirinden bağımsız olarak farklı bir aparata gerek duyulmadan el ile sökülebilmektedir. Bu sayede mevcut tesisata kolay ve hızlı erişim imkanı sağlanmaktadır..

594×594 mm Alüminyum/Galvenize saç plakalar T-24 taşıyıcı profil sistemine yerleştirilip montajı tamamlandığında karolajlı düz bir metal asma tavan görüntüsü elde edilmektedir. Montajı kolay ve hızlı olup metal asma tavan sistemi üstüne kolay müdahale edilmesine imkan verir.

Lay-In

Lay-In Metal Asma Tavan sarkmalı olarak tabir edilen sistemdir.  T15, T24, T15 kanallı, T24 kanallı taşıyıcılara, alüminyum ya da galvaniz plakaların üstten serbest bırakılmasıyla oluşturularak, taşıyıcılar panellerin arasında bırakılır ve bu şekilde yarı gizli ve gölgeli bir görünüm elde edilir. Tüm paneller birbirinden bağımsız olarak farklı bir aparata gerek duyulmadan el ile sökülebilmektedir. Bu sayede mevcut tesisata kolay ve hızlı erişim imkanı sağlanmaktadır.

Özellikler

Malzeme Aluminyum, Galvaniz çelik
Ebat (mm)  600*600 mm
300*300 mm
300*600 mm
600*1200 mm
Taşıyıcı Sistem T-24
Perforasyon Ø 1,5, Ø 1,8, Ø 2,5, Ø 5,0, 4×4 Kare
Akustik Akustik Kumaş, Cam tülü