KURUMSAL

KURUMSAL

Kaliteden ödün vermeden, teknolojinin getirdiği yeniliklere ayak uydurarak güven ilkesini prensip edinen firmamız sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini biraraya getirmeye çalışan bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Projelendirmeden başlayarak işin teslimine uzanan sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen Safran Yapı Grubu,malzeme teminini ve uygulama hizmetlerini her geçen gün geliştirerek sürdürmekte, sektörde daima ilerlemeyi ve iş kalitesini devamlı artırmayı amaçlamaktadır.

En önemli iç kaynağımız olan çalışanlarımızın desteğine ve üretkenliğine güveniyor, ekibimize gerekli eğitim olanaklarını sunuyor ve sisteme bilinçli katılımlarını sağlıyarak hizmetimizin her kademesinde çağdaş kalite değerlerine ve müşteri memnuniyetine ulaşmayı ve sürekli iyileşmeyi hedefleyerek, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini göz önünde bulundururken, ürün kalitesinin rekabet, verimlilik ve karlılık gözetilerek sağlanmasını benimseyerek, çalıştığımız yerde ve yaşadığımız ortamlarda etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.
 
VİZYONUMUZ Firmamızın, performansına özenilen, çevre, yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olması ve farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamasına çalışmaktayız. Firmamızın, performansına özenilen, çevre, yaşam değerlerine saygılı öncü bir şirket olması ve farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamasına çalışmaktayız.
 
MİSYONUMUZ Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayan onlara en doğru çözüm ve değer önerilerini sunan, geniş ürün ve hizmet yelpazesini müşterilerine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.